| Nato: | 20-10-2025 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Brusinka z lesa pod Pancířem |
| Padre: | Krodo III Od Úhoště |
| Allevatore: | z Tajemné zahrady |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.13 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Krodo III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Albireo Envy's LegacyHD A ED 0COI: 21.30% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
|||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Envy Lupus ArdorHD A ED 0COI: 23.77% |
![]() Artex Saris wolfsHD A -COI: 26.63% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cora Biely tesákHD A -COI: 26.15% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Tiki II Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.33% |
![]() Brave Odin z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
|||
Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
||||
![]() Brusinka z lesa pod Pancířem- -COI: 20.58% |
![]() Atlas Sonata CarpathicaHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Bref Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Gara z OravyHD A ED 0COI: 22.58% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
||
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Dona z OravyHD A -COI: 15.63% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Greys z Katusického dvora- -COI: 20.02% |
![]() Czak Grey Střípek snůHD B ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedikt z Tajemné zahrady | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Krodo III Od Úhoště | 2 | 8 | 16 | 16 (100%) | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 3 | 5.67 | 17 | 11 (64.71%) | 63.64% | - | - | - | - |
| Azték Vlčí dech | 6 | 7 | 42 | 33 (78.57%) | 36.36% | 6.06% | - | - | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benedikt z Tajemné zahrady | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Krodo III Od Úhoště | 16 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Albireo Envy's Legacy | 17 | 41.18% | 58.82% | 14.29% | 20% | 71 cm | 63.5 cm | 107 | 54.9 | - | 105.5 | 53.2 | - |
| Azték Vlčí dech | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 18.18% | 67.5 cm | 62.5 cm | 108.5 | 53.6 | - | 107.6 | 53.4 | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 6 | 83.33% | 16.67% | 40% | - | 67 cm | - | 109.7 | 53.7 | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dia Dakmat | 0,45304% | 9.375 | 21,27% | 27 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Jerry Lee z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 43 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Blek z Liehovarského dvora | 0,22623% | 7.8125 | 19,01% | 36 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,34188% | 7.8125 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Fea z Ponického dvora | 0,11101% | 4.6875 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 6.25 | 18,46% | 46 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6 | Ali Reolup | 0,11109% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Bonie Mrazivé ticho | 0,05435% | 3.90625 | 14,56% | 16 |
| COI TOTALE: | 1.95048% |