| Nato: | 13-02-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1154408 |
| Microchip: | 380260000452559 |
| Madre: | BREEZEWOLF |
| Padre: | ARIMMINUM NOUAU |
| Allevatore: | LUPI DI MONTE MORELLO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
![]() Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() BREEZEWOLFHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
![]() ANGEL- -COI: 16.39% |
![]() Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() BAMBOLA- -COI: 17.76% |
![]() OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() Cita z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() ELFAHD A ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO x Uny Tossa z Molu Es 2013-07-22 | |||||
| Irina Kuklík ♁ | - | - | - | - | |
| Iron Maiden Kuklík ♂ | - | - | - | - | |
| I am Wolfgang from Kuklík ♂ | - | - | - | - | A72,0 OH Xf108,33 Xv54,17 Xh0,71 P1 Xhs20,83 Xb18,06 Xe |
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO x Yukon z Molu Es 2013-11-15 | |||||
| Crasna Maaya z Molu Es ♁ | - | - | - | - | A65,0 Xf107,69 Xv55,38 Xh0,70 Xhs18,46 Xb16,92 Xe |
| Cake z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Call of the Wild z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Candy z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A72,0 C2 K3 OF Xf106,94 Xv55,56 Xh0,63 Xhs18,06 Xb18,06 Xe |
| Carpatii z Molu Es ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A71,5 OF Xf109,09 Xv54,55 Xh0,58 P1 Xhs18,18 Xb18,18 Xe |
| Ceveyo z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Cia z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A63,0 OF Xf107,94 Xv55,56 Xh0,67 P1 Xhs19,84 Xb19,05 Xe |
| Claid z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Czech z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Cyrio z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| Cora z Molu Es ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,0 OG Xf104,55 Xv54,55 Xh0,63 P3 Xhs17,42 Xb16,67 Xe |
| Clear Sky z Molu Es ♂ | - | - | - | - | |
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO x Connye z Malého ráje 2016-04-29 | |||||
| Emrys Dark Blizzard ♂ | - | - | - | - | |
| Exel Dark Blizzard ♂ | - | - | - | - | |
| Eyota Dark Blizzard ♁ | - | - | - | - | |
| Elian Dark Blizzard ♂ | - | - | - | - | |
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO x BEA 2018-05-16 | |||||
| GALILAHI LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| GOLDEN JUBILEE LUPI DEL BALDO ♁ | - | - | - | - | |
| GOLIATH LUPI DEL BALDO ♂ | HD B | ED 0 | n/n | n/DW | A67 |
| GOTHICA LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A66,5 Xf105,26 Xv56,4 Xh0,68 Xhs18,80 Xb17,29 C |
| GARRUS LUPI DEL BALDO ♂ | - | - | - | - | |
| GILDEROY LUPI DEL BALDO ♂ | - | - | - | - | |
| GYTHA LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| GRIZZLY'S SEEKER LUPI DEL BALDO ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | C |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Pordenone Giudice: Rony Doedijns (Masschi), Sonia Bellan (Femmine) |
03-12-2011 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 3 | |
||
| Internazionale di Verona Giudice: Svetlana Radziuk |
04-12-2011 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 4 | |
||
| Internazionale di Padova Giudice: Larive Jeannette (FR) |
21-01-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 4 | |
||
| Nazionale di Ferrara Giudice: De Giuliani Claudio (IT) |
01-05-2012 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | |
||
| Internazionale di Verona Giudice: Fulgenzi Gianni (IT) |
02-12-2012 | Open class | Eccellente | 3 | |
||
| Raduno CCLC di Serramazzoni Giudice: Ing. Monika Sokupova (CZ): Maschi Bruno Noda |
08-09-2013 | Open class | Eccellente | 2 | |
||
| II° Raduno di CLC-Italia Giudice: P. Krotovsky (SK)M. Eichorn (DE) M. Budaj (SK) |
24-09-2017 | Open class | Buono | - | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO | 4 | 6.75 | 27 | 9 (33.33%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 18 | 6.89 | 124 | 54 (43.55%) | 66.67% | 12.96% | 3.7% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FIRE STORM LUPI DI MONTEMORELLO | 27 | 66.67% | 33.33% | 16.67% | 22.22% | 71.7 cm | 64.5 cm | 108.1 | 54.8 | - | 107.9 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 124 | 45.16% | 54.84% | 3.57% | 4.41% | 68 cm | 61 cm | 105.3 | 52.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Ars z Vel'kej Fatry CS | 8 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 3.90625 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 0,51867% |