| Datum narození: | 30-01-2024 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Chita Eden severu |
| Otec: | Mufasa Šedy poklad |
| Chovatel: | Eden severu |
| Majitel: | |
| Původ: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Bonitace: |
| Kontakty: |
![]() Mufasa Šedy pokladHD A ED 0COI: 22.51% |
![]() Finn z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
|||
Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Enigma Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Chita Eden severuHD A ED 0COI: 22.24% |
![]() Boogaboo Eden severuHD A ED 0COI: 24.42% |
![]() Kašek Zlatá PalzHD A ED 0COI: 30.04% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Falin Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
![]() Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
Crying Wolf Boston- -COI: 25.79% |
||
Crying Wolf DemonHD A -COI: 24.52% |
||||
![]() Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Brixi z Revíru vlkůHD A ED 0COI: 18.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Jasmína Eden severuHD B -COI: 17.26% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Abra z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Okybača Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chita Eden severu | 3 | 5.33 | 16 | 3 (18.75%) | - | - | - | - | - |
| Brixi z Revíru vlků | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 50% | - | - | - | - |
| Jasmína Eden severu | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 30% | 40% | 20% | 10% | - |
| Abra z Molu CS | 4 | 3.5 | 14 | 4 (28.57%) | 25% | - | 50% | - | 25% |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Okybača Eden severu | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chita Eden severu | 16 | 25% | 75% | - | 33.33% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.5 | 54 | - |
| Brixi z Revíru vlků | 9 | 55.56% | 44.44% | - | 50% | - | 64 cm | - | - | - | 108.6 | 54.3 | - |
| Jasmína Eden severu | 18 | 50% | 50% | 22.22% | 33.33% | 67.5 cm | 62.3 cm | 111.9 | 52.9 | - | 110.8 | 51.2 | - |
| Inka z Litavské kotliny CS | 42 | 38.1% | 61.9% | 43.75% | 26.92% | 66.7 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Abra z Molu CS | 14 | 28.57% | 71.43% | 50% | 50% | 62 cm | 49.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CELKOVÝ COI: | 3.44353% |