| Né: | 12-02-2024 |
| Sex: | Femelle |
| Registre: | LO2458006 |
| Microchip: | 380260004571374 |
| Mère: | Vatra spod Ďumbiera |
| Père: | BRYANTOFNATANLUPUS |
| Eleveur: | - |
| Proprietaire: | NIEDDU GIOVANNA |
| Provenance: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
3405274712
|
![]() BRYANTOFNATANLUPUSHD B ED 0COI: 23.71% |
![]() JERRY LEE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Princess Malý BysterecHD A ED 0COI: 25.05% |
![]() Max spod ĎumbieraHD B -COI: 27.10% |
![]() Enar spod ĎumbieraHD A -COI: 26.19% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() Heja FončordaHD A -COI: 23.85% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Ejma FončordaHD A -COI: 26.29% |
||||
![]() Ulma Kysucká hviezdaHD A -COI: 22.26% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Jess spod ĎumbieraHD A -COI: 22.62% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Vatra spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 26.01% |
![]() Fennir od StarkejHD A -COI: 26.37% |
![]() Jassper Malý BysterecHD A -COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Crying Wolf Harmonia- -COI: 39.40% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CASTALIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vatra spod Ďumbiera | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 5 | 7 | 35 | 21 (60%) | 61.9% | 33.33% | - | 4.76% | - |
| Aida Vlčí démon | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| Argenta Zelená voda | 1 | 6 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CASTALIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Vatra spod Ďumbiera | 17 | 41.18% | 58.82% | 14.29% | - | 68 cm | - | 108 | 55 | - | - | - | - |
| Beta Vlčí démon | 35 | 51.43% | 48.57% | 27.78% | 47.06% | 66 cm | 62.5 cm | 107.7 | 54.7 | 0.6 | 109.1 | 55.1 | 0.6 |
| Aida Vlčí démon | 16 | 62.5% | 37.5% | 40% | 66.67% | 68.8 cm | 62.3 cm | 109.1 | 55.4 | 0.6 | 110.5 | 55.2 | - |
| Argenta Zelená voda | 6 | 33.33% | 66.67% | - | 50% | - | 65 cm | - | - | - | 103.2 | - | - |
| Klea Ruskov dvor CS | 9 | 55.56% | 44.44% | 20% | 50% | 67 cm | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Jassper Malý Bysterec | 1,6679% | 18.75 | 20,17% | 46 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Askia Slnečný dvor | 0,93507% | 15.625 | 23,73% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,42615% | 9.375 | 21,02% | 36 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,5,6 | Hero z Rofa | 0,22792% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Artex Radov dvor | 0,24057% | 6.25 | 25,81% | 13 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,49947% | 10.15625 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| COI TOTAL: | 4,22338% |