| Nato: | 05-01-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1141868 |
| Microchip: | 380260040549705 |
| Madre: | AXIDELLIMPERO |
| Padre: | ARAGORN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() AXIDELLIMPEROHD A ED 0COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
![]() Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
![]() Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
Archibald z Ivánky pri Dunaji CS- -COI: 6.46% |
||
Alma z Richnovského dvora CS (F3)- -COI: 1.36% |
||||
![]() Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
Astor Mot'ovský dvor CS- -COI: 4.64% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| AXIDELLIMPERO | 4 | 5 | 20 | 5 (25%) | 20% | 60% | 20% | - | - |
| Quini Šedá eminence | 2 | 5.5 | 11 | 3 (27.27%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 4 | 6.75 | 27 | 13 (48.15%) | 69.23% | 7.69% | 7.69% | 7.69% | 7.69% |
| Eta Pohostinstvo CS | 2 | 8 | 16 | 10 (62.5%) | 40% | 10% | 20% | 10% | 20% |
| Gyra z Pohraniční stráže | 6 | 5.17 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YUMA | 4 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AXIDELLIMPERO | 20 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Quini Šedá eminence | 11 | 36.36% | 63.64% | - | 14.29% | - | 60 cm | - | - | - | - | - | - |
| Haidy Šedá eminence | 27 | 44.44% | 55.56% | 41.67% | 60% | 69.6 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eta Pohostinstvo CS | 16 | 43.75% | 56.25% | 28.57% | 33.33% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gyra z Pohraniční stráže | 31 | 38.71% | 61.29% | 25% | 63.16% | 66 cm | 56.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 1,78879% | 18.75 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 4,6,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,58442% | 13.28125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 4,6 | Atos Heol CS | 0,32164% | 10.15625 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 5,50749% |