| Nato: | 27-12-2023 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Violka III od Úhoště |
| Padre: | Kenzo Power Šedý poklad |
| Allevatore: | from under The Wolf Star |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,84% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 16.52 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Kenzo Power Šedý pokladHD A ED 0COI: 21.75% |
![]() Orson Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 21.86% |
![]() Yipon z PeronowkiHD A -COI: 24.25% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Enigma Šedý pokladHD A ED 0COI: 22.00% |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() Daily Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
||
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() Violka III od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Boon z Datova RájeHD A ED 0COI: 19.98% |
![]() Cair Potomok vlkovHD A ED 0COI: 20.87% |
![]() Ares Karpatská svorkaHD A ED 0COI: 18.52% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Badia z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() Frei Malý BysterecHD A -COI: 26.36% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Aša z Datova rájeHD B ED 0COI: 16.98% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Gejša z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Choki III Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 22.45% |
![]() Quinto II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.56% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Crying Wolf WolfyHD A -COI: 18.13% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
||||
![]() Tiki II Od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.33% |
![]() Brave Odin z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Unique od ÚhoštěHD A ED 0COI: 20.09% |
Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
|||
Queen od ÚhoštěHD A -COI: 17.53% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Speciální Vystava Giudice: Anna Kochan & Otakar Vondrus |
27-09-2025 | Middle class | Molto buono | 3 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arianna from under The Wolf Star | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Violka III od Úhoště | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Choki III Od Úhoště | 4 | 7.75 | 31 | 8 (25.81%) | - | - | - | - | - |
| Tiki II Od Úhoště | 7 | 7.43 | 52 | 16 (30.77%) | 43.75% | 6.25% | - | - | - |
| Unique od Úhoště | 8 | 5.13 | 41 | 20 (48.78%) | 35% | - | - | - | - |
| Queen od Úhoště | 3 | 6.67 | 20 | 5 (25%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arianna from under The Wolf Star | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Violka III od Úhoště | 6 | 16.67% | 83.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Choki III Od Úhoště | 31 | 35.48% | 64.52% | - | 10% | - | 62.5 cm | - | - | - | 107.9 | 54.8 | - |
| Tiki II Od Úhoště | 52 | 71.15% | 28.85% | 8.11% | 20% | 67.3 cm | 63.3 cm | 108.7 | 53.6 | - | 110.5 | 53.4 | - |
| Unique od Úhoště | 41 | 43.9% | 56.1% | 5.56% | 13.04% | 65 cm | 62.3 cm | 107.7 | 53.1 | - | 111.8 | 53.6 | - |
| Queen od Úhoště | 20 | 30% | 70% | 16.67% | 28.57% | 68 cm | 61.3 cm | 105.9 | 52.9 | - | 111.6 | 53.5 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Czambor z Vlčího dubu | 0,81828% | 12.5 | 19,75% | 100 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 35 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7,7 | Ali Reolup | 0,16663% | 8.59375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,27779% |