| Nato: | 14-10-2022 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Iris Lupus Ardor |
| Padre: | Mino z Oravy |
| Allevatore: | Venatio Lupus |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,26% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.03 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Mino z OravyHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Fara z OravyHD A -COI: 21.88% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
![]() Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Brix Zlatá žila- -COI: 13.95% |
|
Cedra Bonus- -COI: 19.71% |
||||
![]() Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Dona z OravyHD A -COI: 15.63% |
![]() Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Elza z Braunsteinova dvora CSHD A -COI: 11.32% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Iris Lupus ArdorHD A ED 0COI: 21.20% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
![]() Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Drina Trenčan- -COI: 25.80% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Calysto Lupus ArdorHD A -COI: 20.26% |
![]() Baloo z Blatnických vinicHD A -COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Cona Veľký jarokHD B -COI: 22.10% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Ala Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calysto Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iris Lupus Ardor | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 2 | 5.5 | 11 | 8 (72.73%) | 87.5% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 3 | 6.67 | 20 | 8 (40%) | 62.5% | 25% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Calysto Venatio Lupus | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iris Lupus Ardor | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 11 | 27.27% | 72.73% | 33.33% | 62.5% | 66 cm | 63.2 cm | 107.5 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.5 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Krásna Ruskov dvor CS | 20 | 65% | 35% | 46.15% | 42.86% | 66.3 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,21322% | 6.25 | 18,59% | 57 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5 | Tambury z Rosíkova | 0,55264% | 10.9375 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,24113% | 7.8125 | 25,96% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,05572% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,0555% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 2,32648% |