| Dátum narodenia: | 27-05-2015 |
| Pohlavie: | Sučka |
| Register: | РКФ 4272753 |
| Mikročip: | |
| Matka: | Alyce Bubbledog |
| Otec: | Megarey Malakhovskiy volkodav |
| Chovateľ: | |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,08% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.25 % Powered by WGI LAB | Výber: |
| Kontakty: |
![]() Megarey Malakhovskiy volkodav- -COI: 21.77% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ajša z Chtelnických lesovHD A ED 0COI: 20.25% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Hermína Oskár DórHD A -COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Alyce Bubbledog- -COI: 19.82% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Anabella LostrisHD A ED 0COI: 19.45% |
![]() Amor Sokolí okoHD A -COI: 18.43% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Cina Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() Annie z HolštejnaHD C -COI: 17.29% |
![]() Kelt z Molu EsHD C -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Carey Šedý chlup- -COI: 16.78% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonrise Kingdom Bezhaniya Dlya Shkodnogo Dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alyce Bubbledog | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| Anabella Lostris | 4 | 5.5 | 22 | 10 (45.45%) | 30% | 10% | - | - | - |
| Annie z Holštejna | 2 | 6.5 | 13 | 7 (53.85%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Carey Šedý chlup | 3 | 4.67 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 16.67% | 16.67% | 16.67% | 16.67% |
| Nancy Šedá eminence | 4 | 4.5 | 18 | 11 (61.11%) | 90.91% | - | 9.09% | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moonrise Kingdom Bezhaniya Dlya Shkodnogo Dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alyce Bubbledog | 3 | 33.33% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anabella Lostris | 22 | 54.55% | 45.45% | 16.67% | 30% | 68.5 cm | 60.3 cm | 110.2 | 54 | - | 113.3 | 53.6 | - |
| Annie z Holštejna | 13 | 46.15% | 53.85% | 33.33% | 85.71% | 69.5 cm | 64.8 cm | 108 | 55.1 | - | 109.7 | 54.5 | - |
| Carey Šedý chlup | 14 | 35.71% | 64.29% | 60% | 11.11% | 67.3 cm | 62 cm | 108.4 | 53.8 | - | - | - | - |
| Nancy Šedá eminence | 18 | 50% | 50% | 100% | 66.67% | 68.9 cm | 63.5 cm | - | - | - | 103 | 53 | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 1,82338% | 18.75 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 12.5 | 14,97% | 28 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Elba z Rofa | 0,24113% | 12.5 | 25,96% | 6 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 3.90625 | 20,49% | 21 |
| CELKOVÝ COI: | 4,51926% |