| Nato: | 20-03-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Bali Severnoe Siyanie |
| Padre: | Carter z Katusického dvora |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | RU |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.10 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Carter z Katusického dvoraHD A -COI: 19.47% |
![]() Afis Testamonium diaboliHD A -COI: 16.75% |
![]() Argos Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
![]() Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
Candiff Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
Cinda Jimili CSHD B -COI: 17.98% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
![]() Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Bali Severnoe SiyanieHD A ED 0COI: 25.29% |
![]() Airwolf z Molu EsHD A ED 0COI: 20.37% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Acti Leśny kamratHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Veron z Molu EsHD B ED 0COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Asta Agarův lesHD A -COI: 18.74% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arta | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bali Severnoe Siyanie | 3 | 3.67 | 11 | 11 (100%) | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 7 | 6.57 | 46 | 43 (93.48%) | 4.65% | 2.33% | - | - | - |
| Asta Agarův les | 2 | 5.5 | 11 | 2 (18.18%) | 100% | - | - | - | - |
| Barča z Ponického dvora | 4 | 6 | 24 | 7 (29.17%) | 57.14% | 28.57% | 14.29% | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arta | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bali Severnoe Siyanie | 11 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Acti Leśny kamrat | 46 | 60.87% | 39.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Asta Agarův les | 11 | 45.45% | 54.55% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | 105 | 53.1 | - |
| Barča z Ponického dvora | 24 | 41.67% | 58.33% | 10% | 7.14% | 65 cm | 65 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 1,27077% | 15.625 | 23,88% | 102 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,2229% | 7.8125 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 4.6875 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 3,80271% |