| Nato: | 13-11-2022 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2320498 |
| Microchip: | 380260171040070 |
| Madre: | BOREA |
| Padre: | RAUOL DEL BOSCO DEGLI ANGELI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,99% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() RAUOL DEL BOSCO DEGLI ANGELI- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
![]() VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
|||
VEDAHD B -COI: 20.13% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BOREA- -COI: 24.97% |
![]() DUNGIE DARKO LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 24.28% |
![]() ARESHD A ED 0COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
NIAHD B -COI: 21.29% |
||||
![]() LEAH SILVER DELL'IRCO SORTIEREHD A ED 0COI: 19.89% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() MAYA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 28.58% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
||||
![]() BORAHD A ED 0COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
BOREX PASSO DEL LUPOHD B -COI: 19.78% |
|||
URAYA- -COI: 20.00% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAUOL DEL BOSCO DEGLI ANGELI | 2 | 2.5 | 5 | 2 (40%) | - | - | - | - | - |
| IRON | 4 | 7.75 | 31 | 12 (38.71%) | 16.67% | - | - | - | - |
| COULD | 4 | 5.75 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 80% | - | 20% | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAUOL DEL BOSCO DEGLI ANGELI | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IRON | 31 | 58.06% | 41.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| COULD | 23 | 65.22% | 34.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NEK PASSO DEL LUPO | 17 | 52.94% | 47.06% | 11.11% | - | 72 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,64762% | 10.9375 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6,7 | CUTT | 0,58169% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,27757% | 8.59375 | 18,51% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| COI TOTALE: | 2,06736% |