| Nato: | 07-12-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2234851 |
| Microchip: | 380260102178740 |
| Madre: | ARIMMINUM ZELDA |
| Padre: | Domenico Tichý stín |
| Allevatore: | MUGHINI MARCO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,99% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.56 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| GLOWING AMETHYST x ARIMMINUM GALAHAD 2025-05-17 | |||||
| CASSIEL ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLOWING AMETHYST | 1 | 1 | 1 | 1 (100%) | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ZELDA | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 66.67% | 16.67% | - | - | 16.67% |
| Hara z Oravy | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 3 | 6 | 18 | 7 (38.89%) | 57.14% | 14.29% | 28.57% | - | - |
| Grácia Dór | 2 | 3.5 | 7 | 3 (42.86%) | 100% | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 2 | 7 | 14 | 3 (21.43%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GLOWING AMETHYST | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ZELDA | 14 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hara z Oravy | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dona z Oravy | 18 | 33.33% | 66.67% | 16.67% | 33.33% | 65 cm | 63 cm | 110.7 | 55.4 | 0.7 | 111.3 | 54.1 | 0.7 |
| Grácia Dór | 7 | 28.57% | 71.43% | - | 40% | - | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Chasa Ruskov dvor CS | 14 | 50% | 50% | 14.29% | 42.86% | 66 cm | 59.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,91169% | 12.5 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.03125 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,31797% | 7.03125 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dyna ze Slivníku CS | 0,11407% | 4.6875 | 18,79% | 11 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,06144% | 3.90625 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| COI TOTALE: | 1,96569% |