| Dátum narodenia: | 14-12-2021 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | |
| Mikročip: | |
| Matka: | La Loba s Divokou krví |
| Otec: | Green Tawy |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.54 % Powered by WGI LAB | Výber: | - |
| Kontakty: |
![]() Green TawyHD A ED 0COI: 20.01% |
![]() Dragontail Norský vlkHD A ED 0COI: 20.96% |
![]() Curt z Vlčího dubuHD A -COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Fantazie z Vlčí chaloupkyHD B -COI: 16.13% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Barča z Ponického dvoraHD A -COI: 17.02% |
Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
|||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Ennie TawyHD A ED 0COI: 21.41% |
![]() Ares Jasmine EyesHD C ED 0COI: 21.34% |
![]() Darek z Údolí tichaHD A -COI: 23.78% |
Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
|
Alexa z Porčova mlýnaHD C -COI: 18.92% |
||||
![]() Cavern z Věrné smečkyHD A -COI: 18.41% |
Dat Šedý chlupHD A -COI: 17.53% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Welcome Wolf Eden severuHD A -COI: 19.94% |
![]() Bengie z Katusického dvoraHD A -COI: 16.34% |
Bony z Města SadskéHD A -COI: 12.85% |
||
Dolores Eden severuHD C -COI: 17.86% |
||||
![]() Paige Eden severuHD B -COI: 20.43% |
Crying Wolf LupusHD B -COI: 31.13% |
|||
Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
||||
![]() La Loba s Divokou krvíHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Casper z Bačovej svorkyHD A ED 0COI: 24.86% |
![]() Ian Gillan von der WolfsschleifeHD A -COI: 23.74% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Grace von der WolfsschleifeHD A -COI: 26.06% |
Brit Radov DvorHD A -COI: 22.42% |
|||
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Niya spod ĎumbieraHD B -COI: 24.94% |
![]() Bajkal Tajomný tulákHD A -COI: 25.81% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
||
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Beta Vlčí démonHD A -COI: 23.04% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
|||
Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
||||
![]() CeanaTajga s Divokou krvíHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
|||
Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
||||
![]() Ebi z Kopáčkova dvoraHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
||
Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achaim Xerxes Tor Zireael | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Green Tawy | 6 | 7.67 | 46 | 7 (15.22%) | 71.43% | 14.29% | - | 14.29% | - |
| Dragontail Norský vlk | 8 | 4.13 | 33 | 11 (33.33%) | 45.45% | - | - | - | - |
| Curt z Vlčího dubu | 8 | 5.38 | 43 | 18 (41.86%) | 50% | 5.56% | - | - | - |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Achaim Xerxes Tor Zireael | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Green Tawy | 46 | 50% | 50% | 17.39% | 8.7% | 68.5 cm | 64 cm | 109.1 | 54.4 | - | 110.2 | 54.3 | - |
| Dragontail Norský vlk | 33 | 63.64% | 36.36% | 14.29% | 25% | 70 cm | 60.3 cm | 106.7 | 54.3 | - | 110.5 | 53.6 | 0.6 |
| Curt z Vlčího dubu | 43 | 48.84% | 51.16% | 33.33% | 9.09% | 68.9 cm | 63 cm | 107 | 53.6 | 0.6 | 106.8 | 53.4 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Fea z Ponického dvora | 0,22202% | 7.8125 | 19,85% | 36 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 5.46875 | 18,46% | 46 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| CELKOVÝ COI: | 0,77683% |