| Nato: | 18-11-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | |
| Microchip: | |
| Madre: | Conny Vilhanov dvor |
| Padre: | Becrux Sírius Kysucká hviezda |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.59 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariana Vlk z Kráľovej holi | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Conny Vilhanov dvor | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | - | - | - | - | - |
| Inna Lupus Ardor | 2 | 8 | 16 | 2 (12.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Calysto Lupus Ardor | 2 | 5.5 | 11 | 8 (72.73%) | 87.5% | - | - | - | - |
| Cona Veľký jarok | 4 | 9.25 | 37 | 13 (35.14%) | 84.62% | 15.38% | - | - | - |
| Ala Malý Bysterec | 2 | 1.5 | 3 | 2 (66.67%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ariana Vlk z Kráľovej holi | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Conny Vilhanov dvor | 14 | 71.43% | 28.57% | 10% | - | 66 cm | - | 107.5 | 56.1 | 0.8 | - | - | - |
| Inna Lupus Ardor | 16 | 62.5% | 37.5% | 10% | 16.67% | 70 cm | 62 cm | 108.5 | 54.3 | 0.7 | 109.6 | 58.1 | 0.7 |
| Calysto Lupus Ardor | 11 | 27.27% | 72.73% | 33.33% | 62.5% | 66 cm | 63.2 cm | 107.5 | 54.6 | 0.6 | 109 | 54.5 | 0.7 |
| Cona Veľký jarok | 37 | 51.35% | 48.65% | 26.32% | 44.44% | 66.2 cm | 62 cm | 108.9 | 56.7 | 0.7 | 107.4 | 54 | 0.6 |
| Ala Malý Bysterec | 3 | - | 100% | - | 100% | - | 63.3 cm | - | - | - | 107.8 | 54.7 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Dáša Chlumecké podzámčí | 0,85229% | 12.5 | 21,02% | 36 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Enor Malý Bysterec | 0,93249% | 12.5 | 23,02% | 45 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Ajax od Miščicha | 0,12474% | 7.8125 | 29,1% | 13 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 7.8125 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,25981% | 7.03125 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 3.90625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Eda Slňava | 0,12514% | 4.6875 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 2,57133% |