| Nato: | 04-08-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO21189570 |
| Microchip: | 380260044583033 |
| Madre: | LEDA |
| Padre: | MAREA DEI LUPI DI GUBBIO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,13% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.37 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() MAREA DEI LUPI DI GUBBIO- -COI: 23.67% |
![]() DELICATE SOUND AF THUNDERHD A ED 0COI: 21.01% |
![]() EZECHIELE OLIM PALUSHD B ED 0COI: 21.39% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() AIDAHD B ED 1COI: 24.74% |
ARUK- -COI: 26.32% |
|||
JUTA JUNIOR- -COI: 19.06% |
||||
![]() JUNGLE JIULIA OLIM PALUSHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() H-KIRA DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED 0COI: 20.82% |
![]() VAREN L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
|||
BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() CHAKRA DI GUBBIOHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() LEDA- -COI: 21.56% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() KIMURA- -COI: 18.23% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Aranka Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
||||
![]() PATTY- -COI: 20.18% |
![]() BIBO- -COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() ARIMMINUM KOKO'HD B ED 0COI: 19.39% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEDA | 4 | 4.5 | 18 | 7 (38.89%) | - | - | - | - | - |
| PATTY | 2 | 7.5 | 15 | 12 (80%) | - | - | 8.33% | - | - |
| ARIMMINUM KOKO' | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEDA | 18 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| PATTY | 15 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM KOKO' | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 7 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5,6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 4.6875 | 21,74% | 22 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dyk Věrný | 0,10908% | 4.6875 | 18,64% | 48 |
| COI TOTALE: | 1,12083% |