| Nacido: | 28-08-2010 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | LO10186149 |
| Microchip: | 380260040471800 |
| Madre: | GOTHIKA DEI CAMURATI |
| Padre: | INDIANAJONES DEI CAMURATI |
| Criador: | DEI CAMURATI (CAMURATI MICHELE) |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.41 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() INDIANAJONES DEI CAMURATIHD B ED 0COI: 21.05% |
![]() Arok Vlčí senHD A ED 0COI: 18.08% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Cira Křivoklátský AtosHD C -COI: 14.72% |
![]() Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
Abe z Molu CSHD C -COI: 10.83% |
|||
Bona Heol CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Indraja Girios dvasiaHD A ED 0COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
|
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() GOTHIKA DEI CAMURATIHD B ED 0COI: 18.53% |
![]() ARIMMINUM DUCAHD B ED 0COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() SHELAHD A -COI: 16.16% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KING KONG DEI CAMURATI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDIANAJONES DEI CAMURATI | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Arok Vlčí sen | 4 | 3.25 | 13 | 6 (46.15%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KING KONG DEI CAMURATI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDIANAJONES DEI CAMURATI | 5 | 80% | 20% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arok Vlčí sen | 13 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,55543% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,54757% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 10.15625 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 4.6875 | 19,43% | 34 |
| 7 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 7,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,15835% | 10.15625 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7 | Atos Heol CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 38 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,29221% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Bona Heol CS | 0,05361% | 3.90625 | 12,32% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Abe z Molu CS | 0,05318% | 3.90625 | 10,83% | 98 |
| COI TOTAL: | 3,31972% |