| Nato: | 23-03-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Yomiel II z Peronówki |
| Padre: | Pricolici II z Peronówki |
| Allevatore: | z Peronowki |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.68 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Pricolici II z Peronówki- -COI: 20.56% |
![]() Indwal Vieno kraujoHD A ED 0COI: 25.19% |
![]() Mephisto van GoverwelleHD A -COI: 21.97% |
![]() Amor van Goverwelle- -COI: 19.10% |
Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bacardi Eden severuHD A -COI: 12.06% |
||||
![]() Berry Veľký jarokHD A -COI: 22.46% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Bona Vlčie údolieHD A -COI: 19.05% |
||||
![]() Nani Radov DvorHD B ED 0COI: 26.09% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Hena Radov DvorHD A -COI: 23.52% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Peymakylir z peronowkiHD A ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Yomiel II z PeronówkiHD A ED 0COI: 24.52% |
![]() Body Vlčí démonHD A ED 0COI: 23.04% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Aida Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Klea Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Jaud Malý BysterecHD A ED 0COI: 20.17% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orkius III z Peronówki | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pricolici II z Peronówki | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Indwal Vieno kraujo | 21 | 5.81 | 122 | 51 (41.8%) | 15.69% | 9.8% | 3.92% | 1.96% | - |
| Mephisto van Goverwelle | 3 | 5.67 | 17 | 12 (70.59%) | 58.33% | 16.67% | - | - | - |
| Amor van Goverwelle | 6 | 4.5 | 27 | 19 (70.37%) | 15.79% | - | 10.53% | - | - |
| Dino z Rosíkova | 5 | 6.8 | 34 | 10 (29.41%) | 60% | 20% | - | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Orkius III z Peronówki | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pricolici II z Peronówki | 10 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Indwal Vieno kraujo | 122 | 53.28% | 46.72% | 1.54% | - | 67 cm | - | 105.2 | 53.3 | - | - | - | - |
| Mephisto van Goverwelle | 17 | 58.82% | 41.18% | 10% | 14.29% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amor van Goverwelle | 27 | 48.15% | 51.85% | - | 7.14% | - | 63 cm | - | - | - | 108.2 | 52.5 | - |
| Dino z Rosíkova | 34 | 52.94% | 47.06% | 16.67% | 12.5% | 65 cm | 60 cm | 109 | - | 53.7 | 110 | 53.3 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Hitt spod Ďumbiera | 1,72403% | 18.75 | 23,54% | 97 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Dixon Radov Dvor | 0,46474% | 12.5 | 23,87% | 19 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Tambury z Rosíkova | 0,22106% | 7.8125 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Brita Čičky | 0,22549% | 9.375 | 18,66% | 6 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,38848% | 8.59375 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 7.03125 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 5,04792% |