| Nato: | 14-01-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Angie Echelon Wolf |
| Padre: | Juri Oskár Dór |
| Allevatore: | od Grandtnerov |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,52% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.95 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Juri Oskár DórHD A ED 0COI: 21.90% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Helena Oskár DórHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
||
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Angie Echelon Wolf- -COI: 18.45% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
![]() Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
Alf od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
Adria Salex CS- -COI: 1.78% |
||||
![]() Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Gyra z Pohraniční stráže- -COI: 26.03% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
![]() Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Synek z Rosíkova CSHD A -COI: 24.73% |
||
Baby Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||||
![]() Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Aprilia KuklíkHD A -COI: 18.13% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
Brit Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
|||
Becky Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||||
![]() Uny Tossa z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy od Grandtnerov | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juri Oskár Dór | 8 | 5.5 | 44 | 18 (40.91%) | 72.22% | - | - | - | - |
| Baladin Arqeva | 9 | 6 | 54 | 25 (46.3%) | 88% | - | - | 4% | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy od Grandtnerov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juri Oskár Dór | 44 | 68.18% | 31.82% | 10% | 42.86% | 68.3 cm | 63.5 cm | 108.7 | 55.1 | 0.7 | 107.2 | 55 | 0.6 |
| Baladin Arqeva | 54 | 46.3% | 53.7% | 20% | 37.93% | 70.4 cm | 64.8 cm | 108.3 | 54.8 | 0.6 | 109.7 | 55.1 | 0.7 |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,85287% | 12.5 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,7 | Elbow zo Sennej | 0,11678% | 7.8125 | 20,49% | 21 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | CUTT | 0,10576% | 4.6875 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,19319% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 4.6875 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 4.6875 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| COI TOTALE: | 1,95259% |