| Born: | 30-06-2020 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Airin z Litavské kotliny |
| Father: | Carp Anwar |
| Breeder: | Šedý vánek |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,72% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.44 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() Carp AnwarHD A ED 0COI: 20.16% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Airin z Litavské kotlinyHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() Dingo SrdcerváčHD A ED 0COI: 23.64% |
![]() Crying Wolf GisotsuHD A ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artorius Rex Šedý vánek | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carp Anwar | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 9 | 6.67 | 60 | 30 (50%) | 90% | 10% | - | - | - |
| Bref od Tištínského potoka | 7 | 4.57 | 32 | 9 (28.13%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 4 | 8 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 20% | 30% | 20% | 10% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artorius Rex Šedý vánek | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carp Anwar | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Erik z Věrné smečky | 60 | 43.33% | 56.67% | 42.31% | 47.06% | 68.2 cm | 63.6 cm | 106.2 | 53.9 | - | 107.4 | 55 | - |
| Bref od Tištínského potoka | 32 | 46.88% | 53.13% | 6.67% | 29.41% | 69 cm | 61.6 cm | 106.1 | 54.5 | - | 109.7 | 55 | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 32 | 53.13% | 46.88% | 11.76% | 53.33% | 69 cm | 63.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Haidy Šedá eminence | 0,1055% | 6.25 | 10% | 27 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Coda Šedá eminence | 0,05855% | 4.6875 | 21,23% | 12 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTAL: | 1,09518% |