| Nato: | 02-02-2021 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | CeanaTajga s Divokou krví |
| Padre: | Boreás Floki od Holského rybníka |
| Allevatore: | s Divokou krví (DOHNALOVÃ TEREZA) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 98.39 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.25 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Boreás Floki od Holského rybníkaHD A ED 0COI: 21.51% |
![]() Art z Všestudských pláníHD A ED 0COI: 20.93% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Atti z Údolí komárůHD A ED 0COI: 18.54% |
![]() Kelt z Molu EsHD C -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Anteia SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Ashera VetonimiaHD B ED 0COI: 20.01% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Zephiré z Molu EsHD A ED 0COI: 20.09% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
||
Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CeanaTajga s Divokou krvíHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ebi z Kopáčkova dvoraHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tara s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CeanaTajga s Divokou krví | 2 | 8 | 16 | 7 (43.75%) | 71.43% | - | 28.57% | - | - |
| Ebi z Kopáčkova dvora | 4 | 8 | 32 | 27 (84.38%) | 70.37% | 22.22% | - | 3.7% | - |
| Dizzy Chlumecké podzámčí | 5 | 8.4 | 42 | 9 (21.43%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tara s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CeanaTajga s Divokou krví | 16 | 31.25% | 68.75% | 20% | 45.45% | 67 cm | 61.8 cm | 105.2 | 53.3 | - | 106.8 | 53.7 | - |
| Ebi z Kopáčkova dvora | 32 | 21.88% | 78.13% | 42.86% | 56% | 68 cm | 61.1 cm | 85 | 52.9 | - | 109.2 | 53.2 | - |
| Dizzy Chlumecké podzámčí | 42 | 54.76% | 45.24% | 13.04% | 15.79% | 68.3 cm | 63.3 cm | 107.3 | 54.6 | - | 110.2 | 53.7 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Cagi od Úhoště | 0,33486% | 8.59375 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,38972% | 7.8125 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Grey Šedá eminence | 0,10755% | 4.6875 | 12,51% | 4 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,22199% | 6.25 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,05554% | 5.46875 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Adon Kanakor CS | 0,11215% | 5.46875 | 16,81% | 10 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Baker Šedá eminence | 0,17489% | 5.46875 | 20,75% | 50 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ajbix Mrazivé ticho | 0,05373% | 3.90625 | 12,49% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 1,68049% |