| Nato: | 07-10-2021 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Fell z Katusického dvora |
| Padre: | Irok Jantarowa Wataha |
| Allevatore: | z Katusického dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.03 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Irok Jantarowa WatahaHD A ED 0COI: 22.09% |
![]() Gorthan KrakenHD A ED 0COI: 21.84% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Czarna Dama Galicyjski WilkHD C ED 0COI: 18.38% |
![]() Brest z Deštné horyHD A -COI: 18.38% |
Good Boy z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Beky Šedý samotářHD C -COI: 14.53% |
||||
![]() Intifada Malý BysterecHD A -COI: 24.53% |
Enor Malý BysterecHD A -COI: 23.02% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Ginka II od ÚhoštěHD A ED 0COI: 21.86% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Crying Wolf WickeyHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Fell z Katusického dvoraHD A ED 0COI: 21.04% |
![]() Ghost Rider Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 23.60% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
|||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Dayen SotisHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Cherokee Eden severuHD D -COI: 17.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Inka z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() Alkyona SotisHD A -COI: 19.77% |
Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
|||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() Bosorka ArQeVaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thorbjorn z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Irok Jantarowa Wataha | 3 | 6 | 18 | 1 (5.56%) | 100% | - | - | - | - |
| Gorthan Kraken | 3 | 6.33 | 19 | 15 (78.95%) | 53.33% | 6.67% | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 8 | 5.25 | 42 | 22 (52.38%) | 68.18% | 4.55% | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thorbjorn z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Irok Jantarowa Wataha | 18 | 27.78% | 72.22% | - | 7.69% | - | 63 cm | - | - | - | 108.7 | 53.5 | - |
| Gorthan Kraken | 19 | 63.16% | 36.84% | - | 14.29% | - | 66 cm | - | - | - | 102.2 | 53 | - |
| Urobach z Peronowki | 42 | 61.9% | 38.1% | 15.38% | 12.5% | 67.5 cm | 61.5 cm | 106.7 | 54.1 | - | 110.6 | 53.7 | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dia Kollárov dvor | 0,12079% | 4.6875 | 28,12% | 8 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ajax od Miščicha | 0,12474% | 4.6875 | 29,1% | 13 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 6.25 | 16,65% | 20 |
| 4 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7,7 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 1,56289% |