| Nato: | 10-03-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2057556 |
| Microchip: | 380260160057585 |
| Madre: | NIKKAL |
| Padre: | YARIKH |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | TREBINI ELENA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,84% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.56 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: | 3333140819 |
![]() YARIKHHD A ED 0COI: 22.08% |
![]() IKON DEI CAMURATI- -COI: 21.05% |
![]() Arok Vlčí senHD A ED 0COI: 18.08% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Cira Křivoklátský AtosHD C -COI: 14.72% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
||||
![]() Indraja Girios dvasiaHD A ED 0COI: 18.00% |
![]() Cheitan z PeronowkiHD A ED 0COI: 22.66% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() HYARA- -COI: 20.77% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() NIKKALHD A ED 0COI: 22.22% |
![]() AXELHD A ED 0COI: 23.27% |
![]() BENITOHD A ED 0COI: 19.43% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
|||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZUCKAHD A ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() CAMILLACINDY SPIRITO LIBEROHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() GLADIO DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.59% |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
|
AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
||||
![]() DAYTONA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 26.73% |
AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
|||
ZARA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.27% |
||||
![]() OMBRA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOJI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NIKKAL | 2 | 4.5 | 9 | 5 (55.56%) | - | 20% | - | - | - |
| CAMILLACINDY SPIRITO LIBERO | 1 | 8 | 8 | 4 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 6 | 5.17 | 31 | 17 (54.84%) | 64.71% | 17.65% | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SOJI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NIKKAL | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAMILLACINDY SPIRITO LIBERO | 8 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 31 | 54.84% | 45.16% | 5.88% | - | 70 cm | - | 108.5 | 57.4 | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,4 - ♀ 5 | Jerry Lee z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 43 |
| 6 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 1,118% | 14.0625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,54491% | 10.15625 | 23,85% | 184 |
| 7 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,54757% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6,6,7 | Ali Reolup | 0,33326% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Agar Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Dak z Rosíkova | 0,12211% | 4.6875 | 28,86% | 51 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | CLOVER | 0,11103% | 4.6875 | 18,51% | 91 |
| COI TOTALE: | 3,75146% |