| Nato: | 19-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO2121574 |
| Microchip: | 380260044507829 |
| Madre: | FEBE LUPO DELL'ASPRO |
| Padre: | ATHOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,3% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ATHOSHD B -COI: 20.48% |
![]() CALIMEROHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() KIBAHD A ED 0COI: 25.15% |
![]() CLOVER PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() FEBE LUPO DELL'ASPRO- -COI: 23.23% |
![]() RINGO PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
![]() BOREX PASSO DEL LUPOHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() URAYA- -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() ENGY PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() LIU PASSO DEL LUPOHD A ED 1COI: 25.36% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARIMMINUM CHALINAHD B -COI: 19.44% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FREYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FEBE LUPO DELL'ASPRO | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| ENGY PASSO DEL LUPO | 4 | 8 | 32 | 15 (46.88%) | 33.33% | 33.33% | - | - | - |
| LIU PASSO DEL LUPO | 6 | 6.17 | 37 | 5 (13.51%) | 60% | 40% | - | - | - |
| ARIMMINUM CHALINA | 5 | 4.8 | 24 | 8 (33.33%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FREYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FEBE LUPO DELL'ASPRO | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ENGY PASSO DEL LUPO | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LIU PASSO DEL LUPO | 37 | 43.24% | 56.76% | 6.25% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM CHALINA | 24 | 45.83% | 54.17% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Will Passo del Lupo z Molu Es | 1,60232% | 18.75 | 18,15% | 278 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,62975% | 10.9375 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,6539% | 10.9375 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,5 | CUTT | 0,31728% | 11.71875 | 19,76% | 144 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 7 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 0,22281% | 11.71875 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | CLOVER | 0,11103% | 4.6875 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 6.25 | 21,74% | 22 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Cira Volání rodu | 0,11165% | 6.25 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Carmen Vlčí stezka | 0,05661% | 3.90625 | 19,83% | 26 |
| COI TOTALE: | 4,48211% |