| Nato: | 25-10-2020 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2125252 |
| Microchip: | 380260140130892 |
| Madre: | ASHA |
| Padre: | KIMBA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,23% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() KIMBA- -COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
Ajax ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Bora Mrazivé ticho- -COI: 14.56% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ASHA- -COI: 23.77% |
![]() IGOR- -COI: 28.10% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ARTEMIDE- -COI: 24.78% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
|
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CLOEHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BRUCE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIMBA | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 3 | 3.67 | 11 | 1 (9.09%) | 100% | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LION | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 7 | 4.43 | 31 | 9 (29.03%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BRUCE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIMBA | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARON | 11 | 72.73% | 27.27% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LION | 13 | 69.23% | 30.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 31 | 54.84% | 45.16% | 5.88% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 1,27077% | 15.625 | 23,88% | 102 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,76288% | 14.0625 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,31487% | 10.9375 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | CLOVER | 0,33309% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Kama Hlas divočiny CS | 0,0573% | 5.46875 | 21,63% | 32 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,05554% | 3.90625 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 3,56862% |