| Nato: | 02-11-2020 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO218133 |
| Microchip: | 380260140232166 |
| Madre: | ZIGULI' DELLA VITTORIA ALATA |
| Padre: | NAVAJO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,1% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.69 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() NAVAJOHD A ED 0COI: 21.66% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() INDIANACHEYENNEHD B ED 0COI: 21.95% |
![]() BMAILLOTHD A ED 0COI: 20.24% |
![]() UMYHD A ED 0COI: 18.69% |
EMIR PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
|
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() ARIMMINUM HARWENHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FEBELHD B ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ZIGULI' DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.55% |
![]() HARON LUPI DEL NORDHD A ED 0COI: 21.28% |
![]() KEIZER ZEEMOHD A ED 0COI: 20.89% |
![]() BALATRONHD A ED 0COI: 20.66% |
ZACCARIA DELLA VITTORIA ALATAHD B ED 0COI: 22.27% |
G'Maya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
||||
![]() Eau Vive des Planes de l'Est- -COI: 18.69% |
Art Vlčí senHD A -COI: 18.08% |
|||
B'Laiza des Plaines de l'Est- -COI: 22.01% |
||||
![]() ARIMMINUM EDILWEISSHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BLUEJEWEL BONIEHD B ED 0COI: 21.65% |
![]() ATHANOR LUPUS GRIMORIUSHD A ED 0COI: 22.29% |
![]() Caspar Grey DiamondHD B ED 0COI: 22.72% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|
Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
||||
![]() ARADIAHD A ED 0COI: 20.68% |
CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
|||
ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
||||
![]() ALEPHHD A ED 0COI: 19.67% |
![]() Clif SotisHD A ED 0COI: 22.13% |
Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
||
Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
||||
![]() NOORHD B ED 1COI: 20.63% |
ARIMMINUM IENAPLISSKENHD A ED 0COI: 25.52% |
|||
RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFREYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZIGULI' DELLA VITTORIA ALATA | 3 | 5.67 | 17 | 4 (23.53%) | 100% | - | - | - | - |
| BLUEJEWEL BONIE | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| ALEPH | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | 28.57% | 28.57% | - | - | - |
| NOOR | 1 | 8 | 8 | 5 (62.5%) | 100% | - | - | - | - |
| RASKA | 2 | 7 | 14 | 4 (28.57%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFREYA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZIGULI' DELLA VITTORIA ALATA | 17 | 35.29% | 64.71% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BLUEJEWEL BONIE | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALEPH | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NOOR | 8 | 62.5% | 37.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RASKA | 14 | 64.29% | 35.71% | - | 20% | - | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,6 | Eligo z Peronowki | 2,11606% | 20.3125 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | ARIMMINUM ZENA | 0,42303% | 14.0625 | 21,29% | 6 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 5,7,7 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 10.9375 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Dak z Rosíkova | 0,24421% | 8.59375 | 28,86% | 51 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,559% | 10.15625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,26984% | 7.03125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Jerry Lee z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 43 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Ali Reolup | 0,11109% | 7.8125 | 17,11% | 60 |
| COI TOTALE: | 4,15813% |