| Nato: | 30-04-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Lady Wolf Kuklík |
| Padre: | Carcharoth s Divokou krví |
| Allevatore: | z Černolic |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.37 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Carcharoth s Divokou krvíHD A ED 0COI: 19.57% |
![]() Azték Vlčí dechHD A ED 0COI: 18.64% |
![]() Geri z Vlčí chaloupkyHD C -COI: 17.74% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Aika z Blatnických vinicHD A -COI: 16.76% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Ebi z Kopáčkova dvoraHD A ED 0COI: 19.25% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Lady Wolf KuklíkHD A ED 0COI: 21.94% |
![]() Cuki Amant GrisHD B ED 0COI: 21.29% |
![]() Akkon de MolayHD A ED 0COI: 18.68% |
![]() Drak Lupus Bohemia GenaoHD A ED 0COI: 16.68% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Ešír Eden severuHD A -COI: 20.05% |
||||
![]() Becky z KamenačekHD A -COI: 17.11% |
Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
|||
Heňa Kysucká hviezdaHD C -COI: 18.03% |
||||
![]() Grey spod ĎumbieraHD B -COI: 26.23% |
![]() Dino z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Wolfish Witch z Molu EsHD A -COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bowie Báboffka z Černolic | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carcharoth s Divokou krví | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Azték Vlčí dech | 6 | 7 | 42 | 33 (78.57%) | 36.36% | 6.06% | - | - | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 2 | 3 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bowie Báboffka z Černolic | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carcharoth s Divokou krví | 7 | 14.29% | 85.71% | - | 33.33% | - | 63.5 cm | - | - | - | 105.1 | 54.1 | - |
| Azték Vlčí dech | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 18.18% | 67.5 cm | 62.5 cm | 108.5 | 53.6 | - | 107.6 | 53.4 | - |
| Geri z Vlčí chaloupky | 6 | 83.33% | 16.67% | 40% | - | 67 cm | - | 109.7 | 53.7 | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Kairo od Úhoště | 0,21189% | 6.25 | 17,45% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 9.375 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,7,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 1,59905% |