| Nato: | 19-09-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Wolfish Witch z Molu Es |
| Padre: | Cuki Amant Gris |
| Allevatore: | Kuklik |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.63 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A62,5 Of P1 Xv52,8 Xf112 |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Lady Wolf Kuklík x Orson Grey Střípek snů 2018-04-06 | |||||
| Ava z Černolic ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A64,0 H15 K1 OD Xf107,81 Xv54,69 Xh0,59 Xhs17,97 Xb17,19 C Xe |
| Arryen z Černolic ♂ | - | - | - | - | |
| Argos z Černolic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A69,0 OH Xf110,14 Xv53,62 Xh0,58 Xhs20,29 Xb18,84 Xe |
| Amy z Černolic ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A63,0 OG Xf109,52 Xv53,97 Xh0,59 Xhs19,05 Xb19,05 Xe |
| Alfa Argo z Černolic ♂ | - | - | - | - | |
| Lady Wolf Kuklík x Carcharoth s Divokou krví 2019-04-30 | |||||
| Bambulka z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Beltaine z Černolic ♁ | HD A | ED 0 | - | - | A64,0 D4 E3 F2 J1 OC S1 Xf103,13 Xv54,69 Xh0,47 Xhs18,75 Xb18,75 Xe |
| Bessi z Černolic ♁ | - | - | - | - | A63,5 E3 K1 K7 OI Xf107,09 Xv53,54 Xh0,59 Xhs18,90 Xb17,32 F C Xe |
| Biki z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Billie Jean z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Bowie Báboffka z Černolic ♂ | - | - | - | - | |
| Brigita z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Lady Wolf Kuklík x Wamp Grey Střípek snů 2022-10-17 | |||||
| Constantine z Černolic ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A72,0 OE R2 Xf109,72 Xv54,17 Xh0,58 Xhs20,14 Xb19,44 C Xe |
| Caya z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Caroline z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Cácorka z Černolic ♁ | - | - | - | - | |
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Speciální výstava - Kladno Rozd?lov Giudice: Leos Jancik |
23-10-2016 | Open class | Molto buono | - | |
||
| Klubová výstava Ceskoslovenských vlcáku Nadejkov (CZ) Giudice: Tibor Havelka (SK) |
16-04-2017 | Open class | Eccellente | 3 | |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Wolf Kuklík | 3 | 5.33 | 16 | 3 (18.75%) | 100% | - | - | - | - |
| Wolfish Witch z Molu Es | 5 | 7 | 35 | 17 (48.57%) | 64.71% | 5.88% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 40% | - | 40% | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lady Wolf Kuklík | 16 | 31.25% | 68.75% | 40% | 36.36% | 70.5 cm | 63.5 cm | 109.9 | 53.9 | - | 106.9 | 54.2 | - |
| Wolfish Witch z Molu Es | 35 | 57.14% | 42.86% | 25% | 46.67% | 68.4 cm | 63.6 cm | 108 | 53.5 | - | 109.7 | 53.7 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Dyna ze Slivníku CS | 11 | 36.36% | 63.64% | 25% | 57.14% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 2 | Grey Wolf z Molu Es | 1,727% | 28.125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,44579% | 9.375 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,15953% | 7.03125 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 7.8125 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,05305% | 3.90625 | 9,99% | 23 |
| COI TOTALE: | 4,23032% |