| Born: | 10-11-2019 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Angel z Litavské kotliny |
| Father: | Ax z Postupického podlesí |
| Breeder: | Vlčí něha |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,69% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.49 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A66,5 H9 K9 Oc P14 Xv54,1 Xf105,3 |
| Contact: |
![]() Ax z Postupického podlesíHD A ED 0COI: 20.75% |
![]() Bart z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
||||
![]() Xitta z Molu EsHD A ED 0COI: 18.23% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Angel z Litavské kotliny- -COI: 20.81% |
![]() Dingo SrdcerváčHD A ED 0COI: 23.64% |
![]() Crying Wolf GisotsuHD A ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Tara z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.71% |
![]() Atewa Bílý měsícHD A -COI: 20.98% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Brenna Šedý chlupHD C -COI: 17.62% |
Agar Morušový hájHD C -COI: 13.54% |
|||
Nancy Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||||
![]() Peggy z Litavské kotlinyHD A -COI: 17.78% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Jessika z Litavské kotlinyHD C -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asu Ajag Vlčí něha | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ax z Postupického podlesí | 3 | 8 | 24 | 1 (4.17%) | 100% | - | - | - | - |
| Bart z Věrné smečky | 3 | 7.33 | 22 | 6 (27.27%) | 83.33% | - | 16.67% | - | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 7 | 6.14 | 43 | 25 (58.14%) | 64% | 8% | 12% | 16% | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asu Ajag Vlčí něha | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ax z Postupického podlesí | 24 | 50% | 50% | 16.67% | 25% | 66.5 cm | 64.3 cm | 107.2 | 54.7 | - | 107.8 | 54.1 | - |
| Bart z Věrné smečky | 22 | 59.09% | 40.91% | 46.15% | 11.11% | 68.8 cm | 63 cm | 105.6 | 54.3 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Jerry Lee z Molu Es | 43 | 53.49% | 46.51% | 26.09% | 25% | 70.5 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hero od Úhoště | 0,84627% | 12.5 | 17,4% | 38 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,7,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 7.03125 | 13,4% | 12 |
| COI TOTAL: | 2,56263% |