| Nato: | 29-11-2019 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO2020903 |
| Microchip: | 380260160000284 |
| Madre: | ARIEL |
| Padre: | VOLK |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 31,62% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 70.97 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.07 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() VOLK- -COI: 32.70% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() UMA- -COI: 23.01% |
![]() AXEL- -COI: 23.35% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
|
MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() REYA- -COI: 19.59% |
REY- -COI: 23.54% |
|||
POLLY PASSO DEL LUPO- -COI: 22.92% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 23.80% |
![]() BALTO- -COI: 21.36% |
![]() IRON- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
FALCO- -COI: 21.33% |
|||
RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
||||
![]() DE VEGA- -COI: 19.86% |
![]() CHEOPEHD A ED 0COI: 23.67% |
VEDOR PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
IALAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() ALUDHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ARWENHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL DEL PARCO NATURALE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VOLK | 4 | 5.25 | 21 | 2 (9.52%) | - | 100% | - | - | - |
| MIK PASSO DEL LUPO | 9 | 4.22 | 38 | 12 (31.58%) | 25% | 8.33% | - | 8.33% | - |
| Issar Kollárov dvor | 7 | 5 | 35 | 13 (37.14%) | 92.31% | 7.69% | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AXEL DEL PARCO NATURALE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| VOLK | 21 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MIK PASSO DEL LUPO | 38 | 60.53% | 39.47% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Issar Kollárov dvor | 35 | 60% | 40% | 9.52% | 7.14% | 65 cm | 63 cm | - | 53.2 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 2,4 - ♀ 3 | MIK PASSO DEL LUPO | 8,13375% | 43.75 | 19,55% | 38 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 3 | VELKA PASSO DEL LUPO | 3,18895% | 25 | 19,76% | 16 |
| 4 | ♂ 3,5 - ♀ 4,6 | Issar Kollárov dvor | 0,59534% | 23.4375 | 26,15% | 35 |
| 7 | ♂ 4,6,6,6 - ♀ 5,6,6 | CUTT | 0,63457% | 17.1875 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6,6,7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,66618% | 16.40625 | 18,51% | 30 |
| 7 | ♂ 4,6,7 - ♀ 5,7,7,7 | Milo Ruskov dvor CS | 0,27749% | 14.0625 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 9 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 10.15625 | 16,83% | 38 |
| COI TOTALE: | 13,87763% |