| Nato: | 03-11-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO183661 |
| Microchip: | 380260002954056 |
| Madre: | PILU' |
| Padre: | FARAMIR |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.03 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FARAMIR- -COI: 23.95% |
![]() ARIMMINUM GADMAR AMOR MIOHD B ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() CAREFUL QUEENHD A ED 0COI: 24.40% |
![]() AIAXHD B ED 0COI: 19.70% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() RAIKA PASSO DEL LUPO- -COI: 24.20% |
CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
OARA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 20.83% |
||||
![]() CHRISNA DEI LUPIHD A ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() PILU'- -COI: 21.80% |
![]() DAEMON- -COI: 40.89% |
![]() ORSO- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() KRIZIA- -COI: 20.42% |
![]() FOGAR- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() CLODETTE- -COI: 24.21% |
URAN- -COI: 18.69% |
|||
SENDY- -COI: 21.63% |
||||
![]() HARLEYHD B ED 0COI: 22.33% |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
RAISSA- -COI: 19.64% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IGOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FARAMIR | 1 | 3 | 3 | 1 (33.33%) | - | 100% | - | - | - |
| ARIMMINUM GADMAR AMOR MIO | 4 | 5 | 20 | 9 (45%) | 44.44% | - | - | 11.11% | - |
| QUAN PASSO DEL LUPO | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 42.86% | 42.86% | 14.29% | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IGOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FARAMIR | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM GADMAR AMOR MIO | 20 | 45% | 55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUAN PASSO DEL LUPO | 17 | 47.06% | 52.94% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,5,6 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,3354% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 7 - ♀ 5,5,7,7 | CLOVER | 0,11103% | 8.59375 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,6 | CUTT | 0,21152% | 7.03125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 4.6875 | 18,51% | 30 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Juna Hlas divočiny CS | 0,05238% | 4.6875 | 11,78% | 34 |
| COI TOTALE: | 0,76585% |