| Nacido: | 27-01-2015 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Athena |
| Padre: | Daylight de l'Arche du Férion |
| Criador: | von Königs-Terry |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | RO |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.63 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() Daylight de l'Arche du FérionHD B -COI: 21.47% |
![]() ARAGONTATRA- -COI: 22.90% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA DYANIHD A ED 0COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() EAYLA PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
![]() BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
|
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() OASIA- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() Crying Wolf AthenaHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hanibal von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daylight de l'Arche du Férion | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| ARAGONTATRA | 10 | 3.8 | 38 | 4 (10.53%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINZDRAKON | 13 | 4.62 | 60 | 17 (28.33%) | 76.47% | 23.53% | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hanibal von Königs-Terry | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daylight de l'Arche du Férion | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARAGONTATRA | 38 | 42.11% | 57.89% | 6.25% | - | 66 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINZDRAKON | 60 | 48.33% | 51.67% | 13.79% | 16.13% | 67.5 cm | 61.2 cm | 113.8 | 53.4 | - | 111.1 | 53.9 | 0.7 |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | CUTT | 0,84609% | 15.625 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Carmen Vlčí stezka | 0,45291% | 9.375 | 19,83% | 26 |
| 6 | ♂ 4,5,5 - ♀ 5,6,7 | Charon Šedá eminence | 1,50398% | 17.96875 | 17,24% | 120 |
| COI TOTAL: | 2,80298% |