| Nato: | 05-11-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | D'Arya s Divokou krví |
| Padre: | Aron Wolf Valley |
| Allevatore: | s Divokou krví (DOHNALOVÃ TEREZA) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,65% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Aron Wolf ValleyHD A ED 0COI: 19.90% |
![]() Baron zo Suchovských hájovHD A -COI: 16.82% |
![]() ARIMMINUM PRINZDRAKONHD A ED 0COI: 19.00% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Jolka Radov dvorHD A -COI: 21.29% |
![]() Amor Gabčov dvorHD A -COI: 8.91% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eska Pohostinstvo CS- -COI: 9.98% |
||||
![]() Ibona Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
Ben Zlatá žilaHD A -COI: 13.95% |
|||
Doris Kysucká hviezda- -COI: 22.66% |
||||
![]() Crying Wolf Tara- -COI: 22.79% |
![]() Crying Wolf WhisperHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Hannah Eden severuHD B -COI: 17.54% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
||||
![]() D'Arya s Divokou krvíHD A ED 0COI: 20.85% |
![]() Argos s Divokou krvíHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Timmy od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Crying Wolf KarlikHD A -COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Arya ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aretha JartonHD B ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
![]() Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overveldende Freya s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| D'Arya s Divokou krví | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Aretha Jarton | 1 | 5 | 5 | 5 (100%) | 60% | - | 20% | - | 20% |
| Brita z Vlčího dubu | 2 | 8.5 | 17 | 4 (23.53%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 5 | 7.2 | 36 | 18 (50%) | 66.67% | 22.22% | 5.56% | 5.56% | - |
| Cira z Ponického dvora | 4 | 3.75 | 15 | 3 (20%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Overveldende Freya s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| D'Arya s Divokou krví | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aretha Jarton | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 67 cm | 62 cm | 107.5 | 54.5 | - | 106.5 | 54.8 | - |
| Brita z Vlčího dubu | 17 | 76.47% | 23.53% | 30.77% | 25% | 66.3 cm | 61 cm | 110.1 | 54.4 | 0.6 | - | - | - |
| Fea z Ponického dvora | 36 | 44.44% | 55.56% | 31.25% | 50% | 68.6 cm | 63 cm | 109 | 53 | - | 111.4 | 54.2 | - |
| Cira z Ponického dvora | 15 | 60% | 40% | 11.11% | 33.33% | 65 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Agar Reolup | 0,33326% | 10.9375 | 17,11% | 39 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,39574% | 11.71875 | 18,08% | 83 |
| 6 | ♂ 5,5,6 - ♀ 6,6,7 | Bety Zepeř CS | 0,37984% | 11.71875 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Fallko Kollarov Dvor | 0,12987% | 4.6875 | 37,11% | 19 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 5.46875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,03426% |