| Nato: | 02-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Betty Šestajovické pláně |
| Padre: | Chiro Dakmat |
| Allevatore: | z Jevanského Lesa |
| Proprietario: | ROUSSEAU SEB |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,35% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.37 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
0637033116
|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bax z Jevanského lesa | 3 | 9 | 27 | - | - | - | - | - | - |
| Chiro Dakmat | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 10% | 10% | - | - |
| Czambor z Vlčího dubu | 16 | 6.25 | 100 | 61 (61%) | 49.18% | 9.84% | 3.28% | - | 1.64% |
| Argo Přízrak Karpat | 11 | 7.55 | 83 | 32 (38.55%) | 50% | 9.38% | 9.38% | 9.38% | 6.25% |
| Arin na Blatech | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 40% | 20% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bax z Jevanského lesa | 27 | 59.26% | 37.04% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chiro Dakmat | 32 | 62.5% | 37.5% | 20% | - | 69.3 cm | - | 106 | 54.2 | - | - | - | - |
| Czambor z Vlčího dubu | 100 | 58% | 42% | 12.07% | 19.05% | 68.6 cm | 64.5 cm | 105.9 | 54.3 | - | 109 | 54.6 | - |
| Argo Přízrak Karpat | 83 | 50.6% | 48.19% | 33.33% | 27.5% | 66.9 cm | 62.3 cm | 110.6 | 53.5 | 0.6 | 109.9 | 55.2 | - |
| Arin na Blatech | 6 | 50% | 50% | 33.33% | 33.33% | 68 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gáj Jimili CS | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 6.25% | 65.8 cm | 64 cm | 104.6 | 52.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Fea Jimili CS | 0,47349% | 9.375 | 23,91% | 28 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Brit Hlas divočiny CS | 0,44131% | 9.375 | 15,03% | 30 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,22324% | 6.25 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Haidy Šedá eminence | 0,1055% | 4.6875 | 10% | 27 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Flik Šedá eminence | 0,11026% | 4.6875 | 16,62% | 16 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,12514% | 4.6875 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 8 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 10.9375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Cabrixa Vopa CS | 0,05414% | 5.46875 | 12,48% | 27 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,19486% | 5.46875 | 35,49% | 29 |
| COI TOTALE: | 2,08323% |