| Nato: | 04-12-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1936272 |
| Microchip: | 380260101151998 |
| Madre: | KIMBERLY SPIRITO LIBERO |
| Padre: | NEPAL |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | MASCARELLA MASSIMO |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3406749408
|
![]() NEPALHD B ED 0COI: 21.08% |
![]() EASY BOY SHOUTHD B ED 0COI: 24.68% |
![]() GIASONE OLIM PALUSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() Gorbi Zlatá PalzHD C ED 0COI: 29.18% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
||||
![]() ASHANTIHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Fara's Nips-Low Dite Batsee-Bloo de la Mollynière de Lo'ScaleHD B ED 1COI: 21.55% |
![]() Crying Wolf Rambo- -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Di' Sun-Shi Ynn de la Mollyniere de Lo'ScaleHD A -COI: 19.37% |
BENHUROLIMPALUSHD B -COI: 20.28% |
|||
COSMO DANIEL ELITE FARAHHD B -COI: 17.53% |
||||
![]() BELLE- -COI: 20.45% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() SCHILA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() KIMBERLY SPIRITO LIBEROHD A ED 0COI: 25.13% |
![]() DOCK-DEMON-SUN L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.55% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() AYLYNHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() FAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 18.74% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() BELLEHD A ED 0COI: 21.76% |
![]() BENITO SPIRITO LIBEROHD A ED 0COI: 22.10% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ARIMMINUM JOLIEHD B ED 0COI: 23.15% |
Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
|||
ARIMMINUM VEGAHD B ED 0COI: 24.93% |
||||
![]() CRISTALL PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.32% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
||
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() QUEHYLA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.01% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPE KRONO SPIRITO LIBERO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NEPAL | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | 100% | - | - | - | - |
| EASY BOY SHOUT | 2 | 6.5 | 13 | 2 (15.38%) | 50% | 50% | - | - | - |
| GIASONE OLIM PALUS | 14 | 6.21 | 87 | 27 (31.03%) | 37.04% | 18.52% | - | 3.7% | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 3 | 8.67 | 26 | 12 (46.15%) | 75% | 16.67% | - | 8.33% | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPE KRONO SPIRITO LIBERO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NEPAL | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EASY BOY SHOUT | 13 | 69.23% | 30.77% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GIASONE OLIM PALUS | 87 | 52.87% | 47.13% | 4.35% | 2.44% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Gorbi Zlatá Palz | 26 | 42.31% | 57.69% | 18.18% | 6.67% | 67 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 4,4 | Ajax od Tištínského potoka | 3,52952% | 25 | 18,89% | 54 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,30779% | 15.625 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | CUTT | 0,10576% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,26984% | 7.03125 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Crying Wolf Galiba | 0,11602% | 4.6875 | 23,91% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Carmen Vlčí stezka | 0,11323% | 4.6875 | 19,83% | 26 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,33422% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| COI TOTALE: | 6,01351% |