| Nato: | 25-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1933828 |
| Microchip: | 380260004015609 |
| Madre: | EYEFUL ASIA |
| Padre: | ARES |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,58% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARES- -COI: 23.43% |
![]() QUOD- -COI: 23.89% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
![]() RENDYHD B -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() AIKAHD A -COI: 21.88% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
DYUKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
![]() ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|
ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() LIRA- -COI: 21.38% |
DUNCANHD A -COI: 21.78% |
|||
ASTRIDHD A -COI: 16.39% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
DAUNAHD B -COI: 19.96% |
||||
![]() EYEFUL ASIAHD A ED 0COI: 23.25% |
![]() ARIMMINUM WAKANHD A ED 0COI: 20.70% |
![]() QUAN PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.01% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() Dona spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 24.00% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | - | 33.33% | - | - | - |
| QUOD | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| FUOCO | 5 | 5.2 | 26 | 1 (3.85%) | - | 100% | - | - | - |
| OMAK PASSO DEL LUPO | 2 | 3 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARES | 25 | 48% | 52% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUOD | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FUOCO | 26 | 57.69% | 42.31% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OMAK PASSO DEL LUPO | 6 | 83.33% | 16.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | ARIMMINUM ULMAR | 0,85287% | 15.625 | 18,59% | 6 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Johanka z Molu Es | 0,8635% | 15.625 | 16,29% | 18 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 14.84375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 5 | CUTT | 0,21152% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 2,98062% |