| Nato: | 17-10-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO18193129 |
| Microchip: | 380260101266375 |
| Madre: | Crying Wolf Fay |
| Padre: | ARGO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,06% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARGO- -COI: 20.40% |
![]() FLYINGBREEZ- -COI: 21.72% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() BONNIEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() INDIA- -COI: 19.90% |
![]() ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
|
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Heda z Holické pláně CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|||
Ajda Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Crying Wolf Fay- -COI: 22.73% |
![]() EBENHD A ED 0COI: 19.91% |
![]() Perkun z PeronowkiHD B ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() UNDRA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 22.57% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() BIANCA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 18.82% |
EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Crying Wolf AuroraHD A -COI: 19.71% |
![]() DARWIN- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAMBO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 1 | 9 | 9 | 1 (11.11%) | - | - | 100% | - | - |
| FLYINGBREEZ | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 11 | 4.55 | 50 | 12 (24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAMBO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARGO | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLYINGBREEZ | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 50 | 58% | 42% | - | 9.52% | - | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 4 - ♀ 6,7,7 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | Adon Irpruš | 0,22846% | 7.8125 | 21,06% | 43 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Kama Hlas divočiny CS | 0,22921% | 6.25 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Adon Kanakor CS | 0,05608% | 3.90625 | 16,81% | 10 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 2,18929% |