| Nato: | 08-10-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO18182375 |
| Microchip: | 380260043192073 |
| Madre: | ILA |
| Padre: | SHEM |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,8% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.83 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SHEMHD A ED 0COI: 22.92% |
![]() WACKY AYRTON- -COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
|
Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
RAISSA- -COI: 19.64% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() ILA- -COI: 20.60% |
![]() HUNTER- -COI: 25.83% |
![]() BLUE JAI- -COI: 19.71% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() IRIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() CHIRA- -COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
|||
Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
||||
![]() YUKI- -COI: 40.24% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
![]() Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
Flik Šedá eminenceHD A -COI: 16.62% |
|
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 21.31% |
![]() Teutatis z Molu Es- -COI: 18.35% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ARIMMINUM VASYAHD A -COI: 24.93% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AISHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ILA | 1 | 8 | 8 | 1 (12.5%) | - | 100% | - | - | - |
| YUKI | 4 | 4.75 | 19 | 15 (78.95%) | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 2 | 6 | 12 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASYA | 2 | 8 | 16 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 4 | 7 | 28 | 13 (46.43%) | 46.15% | 38.46% | 15.38% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AISHA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ILA | 8 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUKI | 19 | 57.89% | 42.11% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 12 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASYA | 16 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM ISTARKETTYPRY | 28 | 53.57% | 46.43% | 13.33% | 7.69% | 69 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,83966% | 12.5 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,87186% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Aron Malý Bysterec | 0,34446% | 7.8125 | 21,74% | 22 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6 | CUTT | 0,21152% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| COI TOTALE: | 3,1619% |