| Nato: | 30-12-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Isolda Lobos de Bilsaru |
| Padre: | AKEN ZOHO GLOCK PACK |
| Allevatore: | Lobos de Bilsaru |
| Proprietario: | CAPIEZ FRANK |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,88% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.29 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() AKEN ZOHO GLOCK PACKHD B ED 0COI: 22.91% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Fleur du Mal Uzi SrdcerváčHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
|
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Isolda Lobos de BilsaruHD B ED 0COI: 20.52% |
![]() Utukku z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Evon Wolf Rhoderick SodarHD A ED 0COI: 18.25% |
![]() Blondi Loki Polární vlkHD A -COI: 19.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Kaimi Eden severuHD A -COI: 17.43% |
![]() Dragon Eden severuHD A -COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Ira z Litavské kotliny CSHD C -COI: 15.70% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nomade Lobos de Bilsaru | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AKEN ZOHO GLOCK PACK | 2 | 5.5 | 11 | 7 (63.64%) | 28.57% | - | - | - | - |
| GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPO | 10 | 4.2 | 42 | 28 (66.67%) | 53.57% | 42.86% | - | 3.57% | - |
| Will Passo del Lupo z Molu Es | 52 | 5.35 | 278 | 60 (21.58%) | 75% | 23.33% | 1.67% | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Agar Reolup | 7 | 5.57 | 39 | 12 (30.77%) | 41.67% | 25% | 16.67% | 8.33% | 8.33% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nomade Lobos de Bilsaru | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AKEN ZOHO GLOCK PACK | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPO | 42 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Will Passo del Lupo z Molu Es | 278 | 51.44% | 48.56% | 3.5% | 2.22% | 69.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 114.3 | 56.3 | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Agar Reolup | 39 | 41.03% | 58.97% | 31.25% | 17.39% | 68.6 cm | 62.8 cm | - | - | - | 106 | 57 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Carr Malý Bysterec | 0,92023% | 12.5 | 21,58% | 112 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 1,35828% |