| Nato: | 16-02-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO09165923 |
| Microchip: | 981100002002555 |
| Madre: | FEBEL |
| Padre: | GAVIN DEI CAMURATI |
| Allevatore: | LO SPIRITO DEL LUPO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,15% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() GAVIN DEI CAMURATIHD A ED 0COI: 18.53% |
![]() ARIMMINUM DUCAHD B ED 0COI: 18.96% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
![]() Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
||||
![]() Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Eta Pohostinstvo CSHD D -COI: 9.98% |
||||
![]() SHELAHD A -COI: 16.16% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() FEBELHD B ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
![]() Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Nemesis CS- -COI: 20.87% |
||||
![]() GLADIAHD B -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| DESY x CECHOV 2013-07-03 | |||||
| MOON SHINE ♁ | - | - | - | - | |
| MIRAGE ♁ | - | - | - | - | |
| MISS KAILASH ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | |
| MY BELLE ♁ | - | - | - | - | |
| MEBEL ♁ | - | - | - | - | |
| MOON WILD ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| MORGANA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DESY | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| FEBEL | 3 | 7 | 21 | 5 (23.81%) | 40% | 60% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DESY | 7 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FEBEL | 21 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | CLOVER | 0,88824% | 15.625 | 18,51% | 91 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 4,5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 14.0625 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 10.9375 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Juna Hlas divočiny CS | 0,10477% | 4.6875 | 11,78% | 34 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| 8 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,4091% | 10.15625 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Atos Heol CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 1,94751% |