| Nato: | 02-03-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ladybelle of Liberty Wind |
| Padre: | Izaak des Loups D'Akairo |
| Allevatore: | des Loups D'Akairo |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.03 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onko des Loups D'Akairo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Izaak des Loups D'Akairo | 2 | 9.5 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Airo z Blatnických vinic | 5 | 8 | 40 | 5 (12.5%) | 60% | 20% | - | - | 20% |
| Amor Gabčov dvor | 6 | 4.67 | 28 | 18 (64.29%) | 77.78% | 11.11% | 5.56% | - | 5.56% |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Onko des Loups D'Akairo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Izaak des Loups D'Akairo | 19 | 42.11% | 57.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Airo z Blatnických vinic | 40 | 57.5% | 42.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amor Gabčov dvor | 28 | 46.43% | 53.57% | 46.15% | 46.67% | 66.2 cm | 62.7 cm | 107.9 | 57.1 | - | 109.3 | 55.4 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | Jolly z Molu Es | 1,29525% | 15.625 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Agar Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 39 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 7.03125 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,33326% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,1251% | 7.03125 | 29,71% | 27 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Bety Zepeř CS | 0,16279% | 10.15625 | 13,4% | 12 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7,7,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,1696% | 10.15625 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 5.46875 | 36,18% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 3.90625 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 3,00926% |