| Datum narození: | 14-11-2017 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Heen'Ghe Potomok vlkov de la Mollynière de Lo'Scale |
| Otec: | Iggy'z II od Úhoště |
| Chovatel: | du Domaine de la Combe Noire |
| Majitel: | - |
| Původ: | FR |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,83% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.24 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N'Heen-Gyz All'Ryd de la Mollynière de Lo'Scale | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iggy'z II od Úhoště | 3 | 5.33 | 16 | 6 (37.5%) | 83.33% | - | 16.67% | - | - |
| Akeenah Runar Waawanyanka | 6 | 4.83 | 29 | 8 (27.59%) | 37.5% | 25% | 25% | 12.5% | - |
| Agar Morušový háj | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 71.43% | - | 28.57% | - | - |
| Colt Zepeř CS | 14 | 5.79 | 81 | 21 (25.93%) | 14.29% | 4.76% | 23.81% | 9.52% | 47.62% |
| Ariel Lobos CS | 7 | 6 | 42 | 10 (23.81%) | 70% | - | 20% | 10% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N'Heen-Gyz All'Ryd de la Mollynière de Lo'Scale | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Iggy'z II od Úhoště | 16 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Akeenah Runar Waawanyanka | 29 | 51.72% | 48.28% | 26.67% | 35.71% | 68.5 cm | 62.6 cm | 111.1 | 54.7 | - | 114.1 | 53.6 | - |
| Agar Morušový háj | 22 | 45.45% | 54.55% | 50% | 41.67% | 67.2 cm | 63.6 cm | - | - | - | 108.3 | 53.3 | - |
| Colt Zepeř CS | 81 | 58.02% | 41.98% | 21.28% | 17.65% | 69.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ariel Lobos CS | 42 | 47.62% | 52.38% | 30% | 45.45% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,88795% | 12.5 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 7 | Colt Zepeř CS | 0,10853% | 7.03125 | 13,4% | 81 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 9.375 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,63594% | 11.71875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 7,7 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 7.8125 | 8,95% | 42 |
| CELKOVÝ COI: | 3,87635% |