| Nato: | 05-12-2008 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO09133767 |
| Microchip: | 982009106386752 |
| Madre: | Bernie z Uher |
| Padre: | ZEUS |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,73% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA KUTEWAI | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZEUS | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 11 | 4.55 | 50 | 12 (24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA KUTEWAI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZEUS | 3 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 50 | 58% | 42% | - | 9.52% | - | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Atos Heol CS | 0,42886% | 14.0625 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,63339% | 10.9375 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7,7 - ♀ 4,5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,67025% | 14.0625 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 7.8125 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Káj z Rosíkova CS | 0,25759% | 7.8125 | 31,93% | 42 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4 | Gar z Rosíkova CS | 0,46754% | 9.375 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 4 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.8125 | 12,4% | 15 |
| 20 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,77002% | 28.125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,6 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,04945% | 7.8125 | 1,36% | 30 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Tola z Pohraniční stráže | 0,20142% | 6.25 | 3,4% | 37 |
| 3 | ♂ 7,7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,05156% | 4.6875 | 6,33% | 31 |
| COI TOTALE: | 4,85294% |