| Datum narození: | 07-01-2013 |
| Pohlaví: | Pes |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Funny |
| Otec: | Eros |
| Chovatel: | du Domaine des Loups de Jad |
| Majitel: | - |
| Původ: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,02% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.26 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Itak du Domaine des Loups de Jad | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eros | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Fenrir les P'tits Loups d'Amour | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 14 | 6.07 | 85 | 8 (9.41%) | 50% | 25% | - | 12.5% | 12.5% |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Itak du Domaine des Loups de Jad | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eros | 6 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fenrir les P'tits Loups d'Amour | 6 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Merlin | 85 | 44.71% | 55.29% | 2.63% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Art Vlčí sen | 1,69952% | 18.75 | 18,08% | 40 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Ali Reolup | 0,44434% | 10.9375 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Bora Mabosa CS | 0,21922% | 10.9375 | 15,92% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Alma z Kladenské záře CS | 0,22614% | 6.25 | 16,85% | 26 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Tambury z Rosíkova | 0,11053% | 4.6875 | 14,97% | 28 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Bona Heol CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 8 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7 | Abe z Molu CS | 0,15955% | 7.8125 | 10,83% | 98 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,16187% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Farna Jimili CS | 0,05919% | 4.6875 | 23,91% | 77 |
| CELKOVÝ COI: | 3,29708% |