| Nato: | 06-01-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1843479 |
| Microchip: | 380260042582522 |
| Madre: | ZANNA DI LUPO |
| Padre: | CARLOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | DEUSIO VALERIANO OSCAR |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,98% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.24 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() CARLOS- -COI: 20.92% |
![]() GREYWOLF- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() KIMURA- -COI: 18.23% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Aranka Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
||||
![]() CALIPSO- -COI: 23.37% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() VIKI PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ZANNA DI LUPO- -COI: 25.15% |
![]() CLOVER PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AISCIA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| LUX x WOLFERLAND HARU PRIMAVERA 2022-01-21 | |||||
| IMOREA ♁ | - | - | - | - | |
| GORDIAN ♂ | HD B | ED 0 | - | - | |
| KHALOS ♂ | - | - | - | - | |
| ZALMAR ♂ | - | - | - | - | |
| NOLYAL ♂ | - | - | - | - | |
| LUX x WOLFERLAND HARU PRIMAVERA 2022-09-30 | |||||
| STELLA ♁ | - | - | - | - | |
| INVERNO ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUX | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | - | 100% | - | - | - |
| CARLOS | 1 | 2 | 2 | 1 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| GREYWOLF | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| ATOS | 6 | 5.17 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | 50% | - | - | - |
| TAIGO | 2 | 3.5 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 8 | 6 | 48 | 14 (29.17%) | 64.29% | 35.71% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LUX | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CARLOS | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GREYWOLF | 3 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ATOS | 31 | 45.16% | 54.84% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAIGO | 7 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dyk Věrný | 48 | 39.58% | 60.42% | 15.79% | 6.9% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Will Passo del Lupo z Molu Es | 1,60232% | 18.75 | 18,15% | 278 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,62975% | 12.5 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,6539% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,5 | Ambra Vlčí naděje | 1,0062% | 14.0625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | Aron Malý Bysterec | 0,11482% | 7.8125 | 21,74% | 22 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 9.375 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Dyk Věrný | 0,32725% | 9.375 | 18,64% | 48 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| 6 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 4,99999% |