| Born: | 15-09-2011 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Daika des Bergers aux Loups |
| Father: | Siggi od Úhoště |
| Breeder: | du Domaine des Vignasses |
| Owner: | - |
| Nation: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.53 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gin | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Siggi od Úhoště | 19 | 4.68 | 89 | 5 (5.62%) | 60% | - | 20% | 20% | - |
| Hero od Úhoště | 7 | 5.43 | 38 | 21 (55.26%) | 76.19% | 4.76% | 19.05% | - | - |
| Ali Reolup | 12 | 5 | 60 | 25 (41.67%) | 76% | 12% | 4% | 4% | 4% |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 16 | 5.19 | 83 | 21 (25.3%) | 38.1% | 14.29% | 14.29% | 14.29% | 19.05% |
| Atos Heol CS | 7 | 5.43 | 38 | 13 (34.21%) | 46.15% | 7.69% | 15.38% | 23.08% | 7.69% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gin | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Siggi od Úhoště | 89 | 49.44% | 50.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hero od Úhoště | 38 | 44.74% | 55.26% | 52.94% | 47.62% | 67.6 cm | 63 cm | 109.3 | 53.3 | - | 109.4 | 53.7 | - |
| Ali Reolup | 60 | 58.33% | 41.67% | 28.57% | 48% | 69.5 cm | 63.7 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Amur z Ďáblova kaňonu CS | 83 | 62.65% | 37.35% | 26.92% | 38.71% | 66.9 cm | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Atos Heol CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 16.67% | 30% | 66.7 cm | 62.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,88869% | 15.625 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 14.0625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,36948% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bona Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aka z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 5 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Abe z Molu CS | 0,21273% | 6.25 | 10,83% | 98 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 5.46875 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTAL: | 2,80947% |