| Nato: | 25-10-2010 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Daika des Bergers aux Loups |
| Padre: | Siggi od Úhoště |
| Allevatore: | du Domaine des Vignasses |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.53 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyla | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daika des Bergers aux Loups | 8 | 4.5 | 36 | 3 (8.33%) | 33.33% | - | 33.33% | 33.33% | - |
| Althéa la Seven Loup Cie | 3 | 7 | 21 | 1 (4.76%) | - | - | 100% | - | - |
| Osa Hlas divočiny | 3 | 5.33 | 16 | 8 (50%) | 12.5% | - | 25% | 12.5% | - |
| Farna Jimili CS | 10 | 7.7 | 77 | 14 (18.18%) | 28.57% | - | 28.57% | 14.29% | 28.57% |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyla | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Daika des Bergers aux Loups | 36 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Althéa la Seven Loup Cie | 21 | 47.62% | 52.38% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Osa Hlas divočiny | 16 | 43.75% | 56.25% | - | 11.11% | - | 67 cm | - | - | - | 105.9 | 56.7 | - |
| Farna Jimili CS | 77 | 53.25% | 46.75% | 21.95% | 13.89% | 68.1 cm | 62.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,88869% | 15.625 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 14.0625 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,36948% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Bona Heol CS | 0,10721% | 4.6875 | 12,32% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aka z Pačesova sadu CS | 0,1071% | 4.6875 | 10,08% | 5 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Abe z Molu CS | 0,21273% | 6.25 | 10,83% | 98 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Dan Balmar CS | 0,11263% | 5.46875 | 16,94% | 54 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 4.6875 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,80947% |