| Nato: | 28-03-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO17106691 |
| Microchip: | 380260043050211 |
| Madre: | DANA PASSO DEL LUPO |
| Padre: | CAOS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,39% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.22 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() CAOSHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() CROSSHD A ED 0COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() ZOLLY L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.55% |
![]() GAVIN DEI CAMURATIHD A ED 0COI: 18.53% |
![]() ARIMMINUM DUCAHD B ED 0COI: 18.96% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|
Quini Šedá eminenceHD A ED 0COI: 14.53% |
||||
![]() SHELAHD A -COI: 16.16% |
Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
IUNAHD A ED 0COI: 19.47% |
||||
![]() OF THE MOON L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
||
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() DANA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.64% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ESTER PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAOS | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| CROSS | 3 | 6 | 18 | 5 (27.78%) | 100% | - | - | - | - |
| GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 7 | 4.43 | 31 | 9 (29.03%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IRON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAOS | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CROSS | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GREYWOLF PASSO DEL LUPO | 31 | 54.84% | 45.16% | 5.88% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 3 | MIKY PASSO DEL LUPO | 2,17965% | 20.3125 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 14.0625 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 7.8125 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | CLOVER | 0,33309% | 8.59375 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,5 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,38783% | 10.15625 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,16405% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Krásna Ruskov dvor CS | 0,11145% | 4.6875 | 16,65% | 20 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| COI TOTALE: | 3,94241% |