| Né: | 11-12-2017 |
| Sex: | mâle |
| Registre: | LO1821792 |
| Microchip: | 380260100731114 |
| Mère: | MARILYN LUPI DEL MONTALE |
| Père: | BALU' |
| Eleveur: | - |
| Proprietaire: | - |
| Provenance: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() BALU'- -COI: 21.50% |
![]() MARTE- -COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() SPEEDY- -COI: 20.51% |
![]() VLADHD B -COI: 17.33% |
![]() TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
|
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() DEMY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() MARILYN LUPI DEL MONTALE- -COI: 20.44% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
![]() Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
Freya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 23.88% |
||||
![]() Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
![]() Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
||
Hexa Zemplínska oblast'- -COI: 12.95% |
||||
![]() Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Julie z Litavské kotlinyHD A -COI: 12.67% |
||||
![]() NEVEA LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Nom | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Nom | Portées | Σ | progéniture | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAX | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALU' | 2 | 7 | 14 | 11 (78.57%) | - | - | - | - | - |
| MARTE | 3 | 2.33 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| NYO | 6 | 5.17 | 31 | 2 (6.45%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 9 | 6.22 | 56 | 30 (53.57%) | 43.33% | 36.67% | 6.67% | 13.33% | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 13 | 6.23 | 81 | 39 (48.15%) | 79.49% | 17.95% | - | - | 2.56% |
| Nom | progéniture | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MAX | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BALU' | 14 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MARTE | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NYO | 31 | 41.94% | 58.06% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM LAST NAVARRE | 56 | 48.21% | 51.79% | 3.7% | - | 69 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Grey Wolf z Molu Es | 81 | 44.44% | 55.56% | 22.22% | 20% | 69.1 cm | 63.1 cm | - | - | - | 107.8 | 53.1 | - |
| Count | Generations | Nom | Contribution | % Sang | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 1,56519% | 17.1875 | 19,57% | 68 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 5,7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,11109% | 4.6875 | 17,11% | 39 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTAL: | 2,1742% |