| Nato: | 01-12-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1823039 |
| Microchip: | 380260140078643 |
| Madre: | FIONA |
| Padre: | Perkun z Peronowki |
| Allevatore: | DEL LUPO DEE VISSE |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,01% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.58 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Perkun z PeronowkiHD B ED 0COI: 17.77% |
![]() Cäsar von der WolfsschleifeHD B -COI: 24.36% |
![]() Afar Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|||
Flora Ruskov Dvor CS- -COI: 12.29% |
||||
![]() Arlen spod ĎumbieraHD A ED 0COI: 28.93% |
![]() Ajax od Miščicha- -COI: 29.10% |
Astor z Javorinskej- -COI: 25.80% |
||
Eggy od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
![]() Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Asta z Tondova CSHD C -COI: 9.99% |
||||
![]() Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|||
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() FIONAHD A ED 0COI: 22.10% |
![]() AKELAHD A ED 0COI: 26.06% |
![]() UDINI' PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ARIMMINUM JOLIEHD B ED 0COI: 23.15% |
![]() Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ARIMMINUM VEGAHD B ED 0COI: 24.93% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() ARIMMINUM ZUCKAHD A ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IOSIF DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Perkun z Peronowki | 12 | 5.33 | 64 | 25 (39.06%) | 44% | 8% | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 9 | 6.89 | 62 | 16 (25.81%) | 62.5% | 25% | - | 12.5% | - |
| Afar Malý Bysterec | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 25% | 50% | 25% | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 15 | 5.93 | 89 | 34 (38.2%) | 67.65% | 17.65% | 11.76% | 2.94% | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| IOSIF DEL LUPO DEE VISSE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Perkun z Peronowki | 64 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cäsar von der Wolfsschleife | 62 | 50% | 50% | 16.13% | 9.68% | 67.4 cm | 61.7 cm | 109.4 | 56.3 | 0.6 | 111.9 | 57.1 | - |
| Afar Malý Bysterec | 22 | 36.36% | 63.64% | 37.5% | 7.14% | 68.3 cm | 60 cm | 106.5 | 55.5 | - | - | - | - |
| Milo Ruskov dvor CS | 89 | 52.81% | 47.19% | 36.17% | 35.71% | 66.6 cm | 62 cm | 104.6 | 53.4 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 2 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 28.125 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,6 | Ali Reolup | 0,88869% | 17.1875 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 3 - ♀ 5,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 1,09514% | 17.96875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 6.25 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,06495% | 3.90625 | 35,49% | 29 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 4.6875 | 25,33% | 17 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 4.6875 | 12,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,05844% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 4,12973% |