| Nato: | 05-11-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Taboo |
| Padre: | Liberty z Orel Ochrana |
| Allevatore: | Crying Wolf 1996 |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,5% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Storm | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Liberty z Orel Ochrana | 3 | 3.33 | 10 | 10 (100%) | 10% | - | - | - | - |
| CHUUCKRUNNINGWOLF | 7 | 6.14 | 43 | 13 (30.23%) | 7.69% | - | 23.08% | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 20 | 5.1 | 102 | 38 (37.25%) | 71.05% | 21.05% | 5.26% | - | 2.63% |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf 1996 Storm | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Liberty z Orel Ochrana | 10 | 50% | 50% | - | 20% | - | 65 cm | - | - | - | 110.7 | 55.4 | 0.7 |
| CHUUCKRUNNINGWOLF | 43 | 48.84% | 51.16% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INDUK PASSO DEL LUPO | 102 | 51.96% | 48.04% | 3.77% | 6.12% | 68 cm | 62.7 cm | - | - | - | 109.4 | 53.1 | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 6 - ♀ 3 | Ali Reolup | 0,44434% | 14.0625 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 3 | Agar Reolup | 0,66651% | 14.84375 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 4,4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 14.0625 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 4,4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 14.0625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Crying Wolf Galiba | 0,46409% | 9.375 | 23,91% | 17 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Ira z Litavské kotliny CS | 0,21728% | 7.8125 | 15,7% | 23 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 4 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 7.03125 | 19,43% | 34 |
| 5 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,19078% | 7.8125 | 31,05% | 95 |
| COI TOTALE: | 3,2799% |