| Nato: | 08-11-2017 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dryada Siria s Divokou krví |
| Padre: | Etelfryth Edwin Vlčí tlapka |
| Allevatore: | s Divokou krví (DOHNALOVÃ TEREZA) |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,45% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.86 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A65 Od |
| Contatti: |
![]() Etelfryth Edwin Vlčí tlapkaHD A ED 0COI: 22.79% |
![]() Urobach z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
||||
![]() Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
Dag z Tematínskych kopcovHD A -COI: 24.08% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Gira DakmatHD B ED 0COI: 20.16% |
![]() Azar Zelený paprsekHD A -COI: 17.31% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Axa od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
||
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Bena od Kubinca- -COI: 22.90% |
Ajax Ladce CS- -COI: 25.76% |
|||
Clea od Štefánika- -COI: 20.33% |
||||
![]() Dryada Siria s Divokou krvíHD C ED 0COI: 20.85% |
![]() Argos s Divokou krvíHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Timmy od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Crying Wolf KarlikHD A -COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Moki od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Arya ArQeVaHD A ED 0COI: 19.68% |
![]() Qeron z Molu EsHD A -COI: 18.74% |
Doran z Ponického dvoraHD B -COI: 17.02% |
||
Go-Go z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Aretha JartonHD B ED 0COI: 19.48% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
![]() Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Gáj Jimili CSHD A -COI: 16.44% |
|
Connie Volání roduHD C -COI: 18.16% |
||||
![]() Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
|||
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Brita z Vlčího dubuHD A -COI: 19.05% |
![]() Fanda Fox Eden severuHD A -COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chronos s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Etelfryth Edwin Vlčí tlapka | 2 | 5 | 10 | 8 (80%) | 62.5% | 12.5% | - | - | - |
| Urobach z Peronowki | 8 | 5.25 | 42 | 22 (52.38%) | 68.18% | 4.55% | - | - | - |
| Belke Outlaws Heaven | 7 | 5 | 35 | 9 (25.71%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Draco z Peronowki | 4 | 5.5 | 22 | 7 (31.82%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Akim Slnečný dvor | 1 | 5 | 5 | 4 (80%) | 50% | 25% | 25% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chronos s Divokou krví | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Etelfryth Edwin Vlčí tlapka | 10 | 40% | 60% | 75% | 16.67% | 68 cm | 63 cm | 105.8 | 54.7 | - | 112.7 | 52.4 | - |
| Urobach z Peronowki | 42 | 61.9% | 38.1% | 15.38% | 12.5% | 67.5 cm | 61.5 cm | 106.7 | 54.1 | - | 110.6 | 53.7 | - |
| Belke Outlaws Heaven | 35 | 68.57% | 31.43% | - | 18.18% | - | 63.5 cm | - | - | - | 106.2 | 53.1 | - |
| Draco z Peronowki | 22 | 68.18% | 31.82% | 6.67% | 14.29% | 65 cm | 67 cm | - | - | - | 107.5 | 53 | - |
| Akim Slnečný dvor | 5 | 80% | 20% | 25% | 100% | 64 cm | 62 cm | 111.7 | 55.5 | - | 112.9 | 51.6 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | ♂ 4,6,7,7,7 - ♀ 7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,12719% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ko-Ko z Molu Es | 0,21654% | 6.25 | 15,98% | 40 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 4.6875 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 4.6875 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 5.46875 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 1,08453% |